23 Ağustos Cuma 2019
KULÜPTEN HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
2

BAŞKANIMIZDAN AÇIKLAMA…

DAHA İYİSİ VARSA GELSİN….

 Kulüp Başkanımız  Sayın Ahmet Tanoğlu, son günlerde yapılan olumsuz eleştirilere cevap olarak ;   ‘Kim ben bu işi daha iyi yapabiliyorum diyorsa, gelsin yönetimi alsın her türlü sorumlulukta vermeye hazırız’’ dedi

Başkanımız, Kulübümüzün Vedat Çimen tesislerinde basın toplantısı düzenleyerek eleştirilere cevap verdi. Tanoğlu; “Erzincansporumuzda son günlerde istediğimiz sonuçlar alamıyoruz. İster istemez eleştirilerde oluyor. Haklı eleştiriler de oluyor, haksız eleştiriler de oluyor  ” dedi.

ÇOK KÖTÜ NETİCELER ALMADIK…

 Tanoğlu; “Sene başında şampiyonluk parolası ile girdik. İstediğimiz neticeyi alamadık. Çok kötü neticede almadık ama istediğimiz neticeyi de alamadık. İnşallah daha iyi netice almak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Erzincan’da yerel basında üzerimize çok fazla eleştiriler görmüyoruz ama, sanal medyada ister istemez bilgisi dışında olup, bu işle hiç bir alakası olmayan insanlarda bizi eleştiriyor. Bunlar bizi üzüyor. Bizde istiyoruz ki açık ara şampiyon olalım. Geçen sene bu takımın yanına hiç kimse uğramazken, Başbakanımızın talimatı ile bu takımı aldık.  Herkes küme düşer derken 54 puan alarak play-off kotasını kaçırdık. Geçen seneki grubumuzda yer alan Bayburtspor’un hocasını tanımayız etmeyiz. Ama geçen sene Bayburt’ta, kendi ifadesi ile futbol şansı yanındaydı. 9 maçta 27 puan alıp play-off oynatmıştı Bayburt’ta. Bayburt’tun hocasını getirdik. onun istediği transferleri de yaptık. Futbolcular daha çok batıyı tercih ediyorlar. Bizlerde getirebildiğimiz kadarıyla getirdik. Sonra başarısız olmaya başlayınca hocamızla karşılıklı anlaş ama ile yollarımızı ayırdık. Daha sonra boşlukta olduğumuzdan, ligde Altay’ı çalıştıran hoca ilk 4 maçta 10 puan almıştı ve sonra boşta kaldı. Onunla görüştük. Onunda futbol şansı yanında değildi, onunla da olmadı.

BİZ İYİ NİYETLE ÇALIŞIYORUZ…

Hedef büyük, başarı olmayınca arayış içine geçiyorsun diyen Başkan Tanoğlu,  Ara transferde istediği futbolcuları alabildiğimiz kadar aldık. Belki yarın hiç ummadığımız bir futbolcu gelip takımı sırtlayıp götürecek. Bizim hatalarımızda vardır elbette. Ama biz iyi niyetle çalışıp bu şehre bir iz bırakmak istiyoruz. Tek başına hiç bir şey olmaz, başarı hepimizin başarısızlıkta hepimizin” dedi.

GELECEK YIL ÇALIŞMALARI BAŞLADI…

Tanoğlu; “Geriye kalan 8 maçımız var. Yani matematiksel olarak 8 maç da alırsak yine play-off oynarız. Tersi de olabilir altta da kalabilirsin. Önümüzde ki yılın hesabını yapacağız. şimdiden futbolcu arayışlarına başladık. İnşallah önümüzdeki yıl daha iyi olur” dedi.

HERKESE KAPIMIZ AÇIK…

Tanoğlu; “Başarı varsa hepimizin, başarısızlıkta hepimizi. Futbol şubesi ile biz beraber yola çıktık. Beraberde götüreceğiz. Aynı zamanda ben bu işi daha iyi yapabiliyorum kim olursa olsun, gelsin yönetimi alsın her türlü sorumlulukta vermeye hazırız biz. Kapı kapı dolaşıp bu takıma 300 kişi üye ettik. Bu şehre mal etmenin hesabını yapıyoruz. Bizim şahsımıza bir talebimiz de yok” dedi.

HACİZ KOYAN KOYANA…

Tanoğlu; “Türkiye liglerinde ekonomik olarak en iyi kulüp şuanda. Sponsorluk anlaşması yaptık doğru. Ama oradan gelen parayı iyi kullanmazsak gelen paranın iki katı kadar borçlanabilirdik. Borcumuz yok diyemiyoruz çünkü, her gün bir borç daha çıkıyor. Ta BAL liginden gelen borçları ödüyoruz. Geçen ay 190 bin haciz koydu. Anagold’dan gelen paranın 190 Bin lirası oraya gitti. 60 bin TL bizim hesabımıza geçti. Eski başkan 41 Bin 500 lira daha haciz koymuş. ” dedi.

Okunma : 117

Haberi Oku

bayrak

BAŞKANIMIZDAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI…

Kulüp Başkanımız Ahmet TANOĞLU, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. …