20 Temmuz Cumartesi 2019
KULÜPTEN HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
images

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE…

KIYMETLİ ERZİNCANSPOR SEVDALILARI…

            Kulübümüz ile ilgili bazı bilgilendirmeleri siz değerli taraftarlarımızla paylaşma gereği duyulmuştur.

                Öncelikle şunu tekrar belirtmemiz gerekiyor ki ; geçen sene yapılan kongre ile göreve gelen yönetim kurulumuz, Erzincansporumuzu geliştirme, büyütme çalışmalarını tamamen karşılıksız, özellikle futbol şubemiz tüm mesaisini ve emeğini vererek  1 kuruş karşılık almadan, diğer üyelerimizde maddi  manevi ellerinden geleni yaparak yürütmektedir. Bunları tekrar belirtmemizin sebebi ise özellikle klavye silahşörlerinin günümüzde iftira atmak için çokça kullandıkları sanal ortam aracılığıyla sürekli, bizlerin bir marka değeri oluşturmaya çalıştığımız Erzincansporu itibarsızlaştırma çabalarıdır.

         Bundan sonra atılan iftiralara karşılık gerçekleri web sitemizden (www.24erzincanspor.org) yazacağımızı tüm kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

      Bu iftiralardan biride geçen yıl ilk devre takımı çalıştıran Bülent Akan tarafından yapılmaktadır. Görevi bıraktığı günden beri gerek sosyal medyada gerek Erzincan’da çeşitli ortamlarda sürekli takımımıza iftira eden, fakat bizlerin cevap vermemesini  fırsat bilerek bu iftiralarına hergün yenisini ekleyen Bülent Akan’ın ayrılma sürecini mecburen anlatmak zorunda kaldık.

        Geçen sene elinden geleni yapan takımımızı her fırsatta küçümseyerek, amatör takımla başarı kazandım diyen parasız pulsuz Erzincanspor şampiyonluğa koşuyor diye demeç veren  Akan’a, öncelikle geçen yılın kadrosunun analizini yapmak zorundayız. Bu yıl takımımızda direk oynayan kaleciler Bilal, Ahmet; stoperler Safa, Ömer, Murat; diğer mevkilerde oynayan; Yasin, Zeynel, Enes, Oğuz, Barış geçen yılda kadromuzdaydı. Ayrıca devre arası ayrılan geçen sene 14 gol atan Kaptan Burhan, 2.lig de Niğdespor’a transfer olan Alper, Diyarbekir’e giden Abdullah, biz yönetimi devraldığımız zaman Bülent Akan’ın alırsak bizi şampiyon yapar dediği isimlerden Fatih Özer, Fahri Genç, Soner Cihan, Mehmet Akif Tatlı, Zafer Cansız (Bu oyuncuları çok istemiş ve yönetim kurulumuzda elinden gelen fedakarlığı yaparak bir taraftan borç öderken bir taraftan da Bülent Akan’ın istediği bu oyuncuları kadrosuna katmıştır.) gibi oyunculardan kurulu takımız profesyonel ve iyi bir ekipti.

          Ayrıca sürekli ; ben  bu sene ki bütçenin 1/4 kadar bir bütçe ile çalıştım diyerek rakamları ortaya koymakla mükelleftir. Elbette ki takımların bütçeleri her geçen sene artar, geçen sene 10 liraya oynayan aynı oyuncu bu sene daha çok para alabilir. Bu bütçe hesabını yaparken sanırız  gene sanal alemde Güney Atılgan 350.000 lira aldı diye iftira atanların hesabına göre  hesap yapmıştır. (Ara transfer döneminde toplam 237.000 TL para harcanmıştır)

           Bizler Erzincan’lı olan Bülent Akan’ın her durumda bizimle yükümüzü paylaşacağını düşünerek, uzun süre çalışmak isterken,  bizim teknik direktörlüğümüz görevindeyken, görüşme yaptığı Niğde, Çorum gibi takımlardan dolayı kafası karışmış olsa gerek çeşitli spor kanalları, sosyal medya aracılığı v.s. yollarla, takımımızın para alamadığı halde kendisi sayesinde oynadığını yazmış ve yazdırtmıştır.

        Teknik direktörü çağırıp her hangi bir alacağı olup olmadığını, takımın para alamadığı iddialarını sorunca, öyle bir durum olmadığı cevabını vermiştir. Bunları yazdığını söyleyince de yazıp kaldırdığını ifade etmiştir.

       Futbola ve takımımıza yoğunlaşmak yerine sanal alemde Erzincanspor aleyhine yazı yazan ve yazdıran, bu durumun sonuçları da skora yansıyan Bülent Akan’a  ayrılma kararımızı iletince de bir Erzincanlıdan beklenmeyen şekilde (geçmişte Erzincan’lı olup bu durumda olanlar parayı hiç konuşmamışlardır). Sözleşme sonuna kadar olan sürenin parasının hepsini istemiş sonra yaptığı yoğun pazarlıklar sonucunda çalıştırmadığı gelecek aylardan 21.000 TL’ye razı olup ayrılmıştır. Takımı çalıştırdığı süre içerisinde de öğretmen olması sebebiyle Milli Eğitim’den maaş almaya devam etmiştir.

       Bizden önce 24 maçlık bir teknik direktörlük geçmişi olan, bizden ayrıldıktan sonra da 4 maç Tokatspor’u çalıştırdıktan sonra görevine son verilen Bülent Akan, kendisine yapılan oyunlarla gönderildiğini iddia etmiştir. Tokat’ta 4 maçta kendisine oyunmu oynanmış yada diğer gönderildiği takımların hepsinde oyunlar mı oynanmıştır; yoksa memleketinin takımına yaptıklarından fazlasını diğer takımlarada mı yapmıştır.

            Kulübümüzün her başarısız sonucunun ardından, kendisine bir paye çıkarmaya çalışmak için iftira atmaktan ve bu iftiralarını birilerini arayarak yazdırmaktan vazgeçmesini temenni ediyor, kendi memleketine faydalı olabilmek adına bu işler için harcadığı çabayı kendini geliştirmek için harcamasını temenni ediyoruz.

 

                                                                                                      Anagold 24 Erzincanspor Yönetim Kurulu

Okunma : 160

Haberi Oku

bayrak

BAŞKANIMIZDAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI…

Kulüp Başkanımız Ahmet TANOĞLU, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. …