23 Ağustos Cuma 2019
KULÜPTEN HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
24-erzincanspor-olaganustu-genel-kurulu-8737822_o

Olağanüstü Kongremizi Gerçekleştirdik.

Şehrimizin tek Profesyonel Futbol Takımı olan 24 ERZİNCANSPOR Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Erzincan Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda yapılan genel kurul toplantısına yönetim kurulu ve üyelerin tamamının katıldı.
Olağanüstü Genel Kurul divan kurulunun seçimi ile başladı. Divan Başkanlığına Tevhit KAHRAMAN üyeliklere ise Metin UĞURTÜRK ve İlker TAŞTAN oy birliği ile seçildi. Divan kurulunun oluşturulmasının ardından toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Toplantıda genel kurul faaliyet raporları okunarak ibraları yapıldı. Ayrıca Kulüp Tüzüğünde yapılması gereken değişiklikler görüşülerek kabul edildi.

Genel kurulda Anagold Madencilik A.Ş. ile yapılan sponsorluk anlaşması sonrası 24 Erzincanspor’un adı “ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR” olarak değiştirildi

Dilek ve temenniler bölümünde ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR kulübü başkanlığımıza yeniden seçilen Başkanımız Ahmet TANOĞLU teşekkür konuşması yaptı:

“Kıymetli üyeler Erzincanspor geçmiş dönemde bir çok başarılara imza atmış bir kulüptü fakat amatör lige kadar düştü. Biz takımı çok zor şartlarda aldık. Geçen sene bizim yaptığımızı hiç kimse başaramazdı. Hiç geliri olmadan 3,5 milyon borçla liglerin başlamasına 15 gün kala hiçbir futbolcu transferi yapılmamış bir takımı aldık. Takıma ne kamp yaptırabildik ne de düzgün bir transfer yapabildik. Hiç paranın olmaması halinde yaklaşık 2 milyon borç ödeyerek ligi 54 puanla bitirdik. Bu sene geçen sene ki gibi çok zor şartlarımız yok. Şu anki şartlarımız daha iyi durumda. Sponsorluk antlaşmamız bize bir rahatlık getirdi. Şu an da kampımızı yaptık. 11 tane futbolcu transfer ettik. Mevcut futbolcularımızdan 14 tanesi ile tekrar sözleşme imzaladık. İnşallah bu sene hedefimiz şampiyonluk .

Geçen sene play offu kaçırdık ama bu sene play off da bizim gözümüzde başarısızlık olur. Playf off değil ikinciliği bile başarısızlık sayarız. Taraftarlarımızdan destek istiyoruz. Biz burada üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. Maçlarımızı 300 – 500 kişiye oynamak istemiyoruz. Tribünlerin artık dolmasını istiyoruz. Yani birlik beraberlik olursa biz bu işi çok daha rahat başarırız. İnşallah bu sene şampiyon oluruz. Bundan sonra zaten hedefimiz Erzincanspor’un ayakları üzerinde duracak bir takım olmasıdır. Akademi takımlarımızı kurduk. 100’ün üzerinde futbolcumuz var. Milli takıma dahi futbolcu gönderdik. İnşallah bu sene daha çok göndereceğiz.

Ayrıca Yönetim Kurulumuz tarafından takıma otobüs satın aldık. Erzincan’a ve takımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Okunma : 219

Haberi Oku

bayrak

BAŞKANIMIZDAN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI…

Kulüp Başkanımız Ahmet TANOĞLU, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. …