KULÜPTEN HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3

TRANSFERLERİMİZ DEVAM EDİYOR…

2020 – 2021 Sezonu transfer çalışmalarına 01.08.2020 tarihinde başlayan kulübümüz, öncelikle Sportif Direktör olarak Erman KILIÇ ile anlaşma sağlamış yine Teknik Direktörlük görevi için Özcan KIZILTAN ve ekibi ile anlaşma sağlanmıştır.

Geçen sezondan anlaşması devam eden futbolcularımız;

Orta saha mevkiinde Emre TURAN, stoper mevkiinde Enes SUBAŞI, kaleci mevkiinde  Mustafa Talha ÖZBAY, sağbek mevkiinde  Yunus Emre TOK, santrafor mevkiinde  Talha Kemal KABAKÇI ile,

İç Transferde;

Stoper mevkiine Mümin Talip PAZARLI ile bir yıllık, Yunus Emre ÇAKIR ile üç yıllık bonservisi kulübümüze ait olmak üzere, kanat mevkiine Uğurcan BEKÇİ ile üç yıllık bonservisi kulübümüze ait olmak üzere, santrafor mevkiine Mustafa Ethem ERBOĞA ile bir yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Dış Transferde;

Kaleci Mevkiine, Tuzla Spordan Hayrullah Mert AKYÜZ ile Nevşehir Belediye Spordan Murat DEMİR, Stoper Mevkiine Ergene Velimeşe Spordan Oğuz Özden, sağ bek mevkiine Halide Edip Adıvar Spordan Fatih CİN ile iki yıllık bonservisi kulübümüze ait olmak üzere, sol bek mevkiine İstanbul Spordan Abdullah BALIKUV, orta saha mevkiine Etimesgut Spordan Ahmet Kaan ERGÜN, orta saha mevkiine Hatay Spordan Muhammed Samed KARAKOÇ, kanat mevkiine İnegöl Spordan Niyazi Batuhan SALMAN ile anlaşma sağlanmıştır. Camiamıza Hayırlı Olsun.

Takımımız 26.08.2020 Çarşamba günü itibariyle Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezinde 15 günlük sezon hazırlık kampına başlamış olup, çalışmalar günde çift antrenmanla devam etmektedir.

                27.08.2020 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından çekilen kura neticesinde zorlu beyaz gurupta mücadele edecek takımımız için transfer çalışmalarımız son hızıyla devam etmekte olup, kulübümüzün geleceğini de düşünerek eksik mevkilerimiz için teknik heyetimizin raporları doğrultusunda görüşmelerimiz sürmektedir.

Okunma : 324

Haberi Oku

TRANSFERLER DEVEM EDİYOR…

Transferlere hız kesmeden devam eden kulübümüz, Tuzlaspor A.Ş den sol kenar mevkiine Umut SÖNMEZ’ i, …