5 Haziran Cuma 2020
KULÜPTEN HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3

Ziraat Türkiye Kupasında Rakip Beşiktaş…

              Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur kura çekimi sonunda  rakibimiz Beşiktaş oldu.  Teknik Direktörümüz Mustafa SARIGÜL, yaptığı açıklamada;  “Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu’nda zaten Süper Lig takımı gelecekti. Aklımızdan birkaç tane takım geçiyordu, bunlardan biri de Beşiktaş’tı. Abdullah hocamla da daha önceden çalışmışlığım olduğu içinde onun olmasından da çok memnun kaldım. Süper Lig’de kendisi ile çalıştık. Ben alt yapı sorumluluğu yaparken kendisi A Takım’dan sorumluydu. Zaman zaman çok güzel anılarımız geçti. Çok güzel birlikteliğimiz oldu. İnşallah onlar içinde bizim içinde hayırlı olur. Güzel bir kura olduğunu düşünüyorum. Güzel bir müsabaka olacaktır. Anagold 24Erzincanspor ile ilgili aslında bizim amacımız bir süper lig takımını buraya getirmekti. Üç büyüklerden birisi olsun istedik. Beşiktaş nasip oldu. Beşiktaş’ın buraya gelmesinden de mutlu olduk. İnşallah en iyi şekilde ağırlarız” dedi.

Gökhan Keleş: “Erzincanda ilk defa Beşiktaş’ı konuk edeceğiz”

             Asbaşkan Gökhan KELEŞ ise Beşiktaş ile eşleştikleri için mutlu olduklarını dile getirerek, “Şehrimizde ilk defa Beşiktaş’ı konuk edeceğiz. En iyi şekilde ağırlayacağız kendilerini Tabi biz ligde kendi performansımızı gösteriyoruz. Ligde şu anda 3. sıradayız. Kupada da bir üst tura çıkmak için elimizden geleni yapacağız. İlk maç İstanbul’da olacak. Daha sonra ise Beşiktaş’ı Erzincan’da en iyi şekilde ağırlayacağız” diye konuştu.

Ümit Öztekin: “Beşiktaş’ı en iyi şekilde ağırlayacağız”

              Sportif Direktörümüz Ümit ÖZTEKİN ise şehrimize Beşiktaş’ı getireceklerinden dolayı sevinçli olduklarını belirterek, “İnşallah onlara çok güzel bir maç seyrettireceğiz. Tabi ki bizim asıl hedefimiz ligdi ama kupada da iyi gittik. Beşiktaş için de çok başarılar diliyorum. Çok mutluyuz. Onları en iyi şekilde ağırlayacağız. Her şeyin hayırlısı olur inşallah. Beşiktaş ülkemizin güzide kulüplerinden bir tanesi ama bizde iyi bir takımız elimizden geleni yapacağız. Takdir artık oynanan futbolda” ifadelerini kullandı.

Okunma : 314

Haberi Oku

Başarılar Gökhan KELEŞ…

As Başkanımız Sayın Gökhan KELEŞ Kulüp Başkanlığına seçilmiştir. kendisine başarılar dileriz. Aynı zamanda Kulübüzüm As …